KROSS

Naše vize vychází z příběhu zakladatele, vizionáře Zbigniewa Sosnowkiho. Před třiceti lety si dal za cíl odvážnou myšlenku – vzbudit v lidech lásku k cyklistice.

Devadesátá léta byla plná příležitostí. Zakladatel značky KROSS, pan Zbigniew měl dost odvahy na to, aby v Przasnyszi otevřel svůj první cyklistický obchod. Tušil, že v dalších desetiletích by jízdní kola mohla být běžnou součástí každodenního života.

Dlouhá léta práce a víra v to, že se každý může stát cyklistou, přinášely své ovoce. Výsledkem je proměna malého cyklistického obchodu ve špičkového evropského výrobce kol.

Zobrazuje sa všetkych 14 výsledkov

  • Filtre
  • Zoradiť podľa:
Zatvoriť
Filtrovať podľa stavu
Filtrovať podľa ceny
Cena: Obnoviť

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

Navigácia
Zatvoriť

Môj košík

Zatvoriť

Zoznam želaní

Naposledy prezerané

Close

Great to see you here!

Heslo bude zaslané na vašu email adresu.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Už mám účet?

Zatvoriť

Zatvoriť

Kategórie

Zpravodaj

Vážení zákazníci,

v mesiaci apríl máme pre Vás otvorené v čase Pon. až Pia. od 10:00 do 12:00 hod., od 13:00 do 17:00 hod. V sobotu od 09:30 do 12:00 hod. Pre servis prosím využite náš objednávkový formulár, ktorý nájdete tu na našom webe. Zároveň Vás prosíme o striktné dodržiavanie protipandemických opatrení pri návšteve našej predajne. Za pochopenie ďakujeme.

Civisport.