Ku každému u nás zakúpenému bicyklu, firma Civisport garantuje bezproblémový stav nového bicykla a záručný servis grátis.

Samozrejmosťou je však aj odborný pozáručný servis nielen našich bicyklov, ale aj bicyklov zakúpených u iných predajcov.

Novinka! Servis s vyzdvihnutím a dovozom!

Pripravte si svoj bicykel na sezónu už z pohodlia Vášho domova a nikam nemusíte chodiť. Je to jednoduché. Stačí vytvoriť registráciu prostredníctvom nášho servisného formulára zobrazeného nižšie a bicykel  prídeme k Vám domov vyzdvihnúť a zároveň Vám ho dovezieme, keď bude hotový. Presný čas si dohodnete s naším šoférom telefonicky. Cena tejto služby je symbolických 45 EUR. V cene je zarátaný odvoz, celkový servis a dovoz. Limitovaný počet miest na týždeň a sezóna za rohom.

Formulár pre registráciu do servisu

Online objednávka je určená len na celkový servis a väčšie servisné úkony. V prípade defektu prineste prosím len samotné koleso, nie celý bicykel! Pre menšie je potreba prísť osobne k nám do predajne na posúdenie alebo napísať e-mail prípadne aj s fotkami a popisom závady. Opätovne upozorňujeme ctených zákazníkov, že telefonicky riešiť servis nie je v našich silách.

UPOZORNENIE: Pre každý bicykel si vytvorte samostatnú registráciu! Časový termín je len orientačný na prinesenie bicykla k nám do predajne, netreba sa držať presnej hodiny. Ďakujeme!

Celkový servis: 40 €

(nastavenie bŕzd / prehadzovačov, premazanie, prečistenie, centrovanie obidvoch kolies, dotiahnutie ložísk a kónusov)

Servis vykonávame aj na bicykloch, ktoré boli zakúpené mimo našej predajne, samozrejme ak to umožňuje ich stav. Prosíme ctených zákazníkov, aby bicykel pred prinesením očistili.

Možnosť uskladnenia vášho bicykla na zimu – predobjednávky v septembri.

Servis vykonávame do 3 – 5 pracovných dní, dĺžka sa môže meniť v závislosti od vyťaženia nášho servisného tímu.

Prednostný celkový servis bicykla: 60 €

Vykonávame aj prednostný celkový servis bicykla, ktorý je možné objednať iba štvrtok alebo piatok s tým, že servis bude zrealizovaný cez víkend, do pondelka. Kapacity sú závislé od vyťaženia, objednať sa môžete prostredníctvom formulára, alebo e-mailom.

servis-bicyklov-civisport

Servisný cenník bicyklov

Pozrite si orientačné ceny servisu bicyklov

Ceny všetkých ostatných servisných úkonov sa budú odvíjať od individuálnej dohody s našim personálom. Dovoľujeme si upozorniť ctených zákazníkov, že ceny sú iba orientačné a ich výška sa odlišuje od náročnosti prevedenia a časového zaťaženia jednotlivých úkonov.

V prípade prinesenia vlastných náhradných dielov / doplnkov na servis si vyhradzujeme právo účtovať minimálny príplatok za servisný úkon / opravu / výmenu vo výške + 100% k základnej sume.

Servis, ktorý nerobíme: hydraulické sedlové trubky, zadné tlmiče, vzduchové a olejové vidlice, bezdušové systémy, diagnostiku softwarových závad na ebike, bicykle zakúpené mimo autorizovaných predajní, kolobežky, korčule, kočíky, skateboardy

Môj košík
Zoznam želaní
Naposledy prezerané
Kategórie