Ku každému u nás zakúpenému bicyklu, firma Civisport garantuje bezproblémový stav nového bicykla a záručný servis grátis.

Samozrejmosťou je však aj odborný pozáručný servis nielen našich bicyklov, ale aj bicyklov zakúpených u iných predajcov.

Formulár pre registráciu do servisu

Online objednávka je určená len na celkový servis bicykla a nie na drobné čiastkové servisy. Malé opravy vieme vyriešiť aj skôrmusíte prísť osobne k nám do predajne na posúdenie (online nebudú z našej strany akceptované). UPOZORNENIE: Pre každý bicykel si vytvorte samostatnú registráciu. Ďakujeme!

Celkový servis: 30 €

(nastavenie bŕzd / prehadzovačov, premazanie, prečistenie, centrovanie obidvoch kolies, dotiahnutie ložísk a kónusov)

Servis vykonávame aj na bicykloch, ktoré boli zakúpené mimo našej predajne, samozrejme ak to umožňuje ich stav. Prosíme ctených zákazníkov, aby bicykel pred prinesením očistili.

Možnosť uskladnenia vášho bicykla na zimu – predobjednávky v septembri.

Servis vykonávame do 3 – 4 pracovných dní, dĺžka sa môže meniť v závislosti od vyťaženia nášho servisného tímu.

Prednostný celkový servis bicykla: 45 €

Vykonávame aj prednostný celkový servis bicykla, ktorý je možné objednať iba štvrtok alebo piatok s tým, že servis bude zrealizovaný cez víkend, do pondelka. Kapacity sú závislé od vyťaženia, objednať sa môžete prostredníctvom formulára, alebo e-mailom.

servis-bicyklov-civisport

Servisný cenník bicyklov

Pozrite si orientačné ceny servisu bicyklov

Ceny všetkých ostatných servisných úkonov sa budú odvíjať od individuálnej dohody s našim personálom. Dovoľujeme si upozorniť ctených zákazníkov, že ceny sú iba orientačné a ich výška sa odlišuje od náročnosti prevedenia a časového zaťaženia jednotlivých úkonov.

Servis, ktorý nerobíme: hydraulické sedlové trubky, zadné tlmiče, vzduchové a olejové vidlice, bezdušové systémy, diagnostiku softwarových závad na ebike, bicykle zakúpené mimo autorizovaných predajní, kolobežky, korčule, kočíky, skateboardy

Navigácia
Zatvoriť

Môj košík

Zatvoriť

Zoznam želaní

Naposledy prezerané

Close

Great to see you here!

Heslo bude zaslané na vašu email adresu.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Už mám účet?

Zatvoriť

Zatvoriť

Kategórie

Zpravodaj

Vážení zákazníci,

v mesiaci máj máme pre Vás otvorené v čase Pon. až Pia. od 10:00 do 12:00 hod., od 13:00 do 18:00 hod. V sobotu od 09:30 do 13:00 hod. Pre servis prosím využite náš objednávkový formulár, ktorý nájdete tu na našom webe. Zároveň Vás prosíme o striktné dodržiavanie protipandemických opatrení pri návšteve našej predajne. Za pochopenie ďakujeme.

Civisport.