Ku každému u nás zakúpenému bicyklu, firma Civisport garantuje bezproblémový stav nového bicykla a záručný servis grátis.

Samozrejmosťou je však aj odborný pozáručný servis nielen našich bicyklov, ale aj bicyklov zakúpených u iných predajcov.

Formulár pre registráciu do servisu

Online objednávka je určená len na celkový servis bicykla a nie na drobné čiastkové servisy. Malé opravy vieme vyriešiť aj skôrmusíte prísť osobne k nám do predajne na posúdenie (online nebudú z našej strany akceptované). UPOZORNENIE: Pre každý bicykel si vytvorte samostatnú registráciu. Ďakujeme!

Celkový servis : 25 €

(nastavenie bŕzd / prehadzovačov, premazanie, prečistenie, centrovanie obidvoch kolies, dotiahnutie ložísk a kónusov)

Servis vykonávame aj na bicykloch, ktoré boli zakúpené mimo našej predajne, samozrejme ak to umožňuje ich stav. Prosíme ctených zákazníkov, aby bicykel pred prinesením očistili.

Možnosť uskladnenia vášho bicykla na zimu – predobjednávky v septembri.

Servis vykonávame do 3 – 4 pracovných dní, dĺžka sa môže meniť v závislosti od vyťaženia nášho servisného tímu.

servis-bicyklov-civisport

Servisný cenník bicyklov

Pozrite si orientačné ceny servisu bicyklov

Ceny v cenníku sú informatívneho charakteru, môžu sa odvíjať od komplikovanosti opravy respektíve časovej náročnosti opravy.

Navigácia
Zatvoriť

Môj košík

Zatvoriť

Zoznam želaní

Naposledy prezerané

Close

Skvelé vidieť vás tu!

Heslo bude zaslané na vašu email adresu.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Už mám účet?

Zatvoriť

Kategórie