Road – na klasickom Crosse ste pomalý, horský je Vám zbytočne ťažký a elektrobicykel nepotrebujete? Hľadáte niečo na kondičné trénovanie alebo naháňate kilometre? Láka Vás nízka hmotnosť, jedinečné sprevodovanie, vysoká rýchlosť a pocit Sagana? Tieto želania Vám splní len ten pravý “cesťák”.

 

Gravel – máte strach, že cesťák je príliš jednostranný a plánujete sa ocitnúť aj mimo spevnených ciest? Gravel je potom odpoveďou na Vašu dilemu. Ľahší ako MTB, rýchlejší ako Cross, a všestrannejší ako klasický Road. Najpopulárnejšia kategória dnešnej doby. V kombinácií s cestnými plášťami získate takmer identický cestný bicykel pripravený vyraziť kdekoľvek.

4 results

  • Filtre
  • Zoradiť podľa:
Zatvoriť
Filtrovať podľa stavu
Filtrovať podľa ceny
Cena: Obnoviť

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

Zatvoriť Môj košík
Zatvoriť Zoznam želaní
Naposledy prezerané Close
Zatvoriť

Zatvoriť
Navigácia
Kategórie
Zpravodaj

Vážení zákazníci,

V ZIMNEJ SEZÓNE máme pre Vás otvorené v čase Pon. až Pia. od 10:00 do 12:00 hod., od 13:00 do 18:00 hod. V sobotu od 09:30 do 12:00 hod. Pre servis prosím využite náš objednávkový formulár, ktorý nájdete tu na našom webe. Zároveň Vás prosíme o striktné dodržiavanie aktuálnych protipandemických opatrení pri návšteve našej predajne. Za pochopenie ďakujeme.
V prípade dotazov a podnetov prosím využite e-mailovú adresu alebo náš Facebook, nie mobil. Z dôvodu vyťaženosti bohužiaľ nestíhame odpovedať na všetky Vaše telefonáty.

Civisport.